نتایج جستجو برای عبارت :

خیلی عاشقتم خیلی

متن آهنگ عاشقتم سجاد آژیده
 منو نفس های تو میسازه دلم به دلت هر دفعه میبازه
بگم نگم فرق نداره این دیوونه به عشق تو مینازه
نرو حسم محاله عادی شه نرو آسمون دوباره آبی شه
دست من نیست این همه عاشقتم دست تقدیره بی وقفه عاشقتم
من مریض عشق تو تو دوای قلب من من همه نیاز تو تو همه حواس من
باورم شد عشق نابت باورم کرد قلب پاکت
به تو این احساسمو مدیونم دست من نیست این همه عاشقتم
نرو حسم محاله عادی شه نرو آسمون دوباره آبی شه
دست من نیست این همه عاشقتم دست تق
دانلود آهنگ سامان جلیلی عاشقتم | متن و بهترین کیفیت موزیک
ترانه ای بسیار زیبا و شنیدنی از خواننده سامان جلیلی با نام عاشقتم همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک
Exclusive Song: Saman Jalili – Asheghetam With Text And Direct Links In jazzMusics
متن آهنگ عاشقتم سامان جلیلی»───♫♫●|●|●♫♫───«
این که هنوز عاشِقَم و این که هنوز به یادتم … !این که هنوز یه جا دارم حتی توی خیالتماین که دارم غرورمو بدون تو میبازم … !من که هنوز با همه چی به خاطرت میسازم … !»──|♫●|──«هنوزم بهت وفادارم ه
شبت بخیر پرنسسم...
میدونی عاشقتم...نه؟
خاطراتو نه میشه فراموش کرد نه میشه بهشون فکر نکرد...
ولی بازم،آخر هر پوزخندی که با یادآوریشون میزنم،اسم تو لبخند روی لبام میاره...
دختر شیرینی که حتی یکبار به صداقتش شک نکردم...
کلا زود اعتماد میکنم...و دیر میفهمم رکب خوردم...
هیچ وقت برام مهم نبود بعدش چی میشه...اینبار از تو میخوام!
همیشه بمون...بهاش هرچی که باشه میدم...
عاشقتم دختر کوچولو...
عاشقتم فرشته ی دوست داشتنی^^
محسن علیمردانی - عاشقتم
دانلود آهنگ " محسن علیمردانی " به اسم عاشقتم
Mohsen Alimardani - Asheghetam
خواننده محسن علیمردانی نام آهنگ عاشقتم شعر و موسیقی امیر زمان تنظیم حسن قربان زاده
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
جای تو گوشه ی دل منه از تو دوره دست همه هرچی یادمه♪ ♥‿♥ ♪با چشات میریزی شهرو بهم تو کاری کردی با دلم انقد عاشقم♪ ♥‿♥ ♪تو منو دیوونه کردی شیرین تر از عشق چه دردی کارته دیوونه کردن که همه دورت بگردن♪ ♥‿♥ ♪با چشات زل بزن توی چشام دیوونه شو برام با تو خوبه حال و هووام♪ ♥‿♥ ♪دیوونتم میدونی خودتم من که عاشقتم مث پروانه دورتم♪ ♥‿♥ ♪با چشات زل بزن توی چشام دیوونه شو برام با تو خوبه حال و هووام♪ ♥‿♥ ♪دیوونتم میدونی خودتم من که عاشقتم مث
دانلود آهنگ علیرضا پویا منو تو
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * منو تو * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علیرضا پویا باشید.

دانلود آهنگ علیرضا پویا به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Alireza Pouya called Mano To With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه علیرضا پویا به نام منو تو
منو تو و نم بارون بیا فقط عاشقی کنیم آره اینه یه قانونمن و تو میشیم آروم با صدای بارون عشقو بگیریم آسونتو شدی عشق دل
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و غمگین غمت نباشه من عاشقتم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ghamet nabashe man asheghetam
دانلود آهنگ غمت نباشه من عاشقتم (کیفیت بسیار عالی) و متن ترانه
از تو دور بمونه چشای بد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
اون نگات همه رو دیوونه کرد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
ضربانه دلم با تو رو صد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
دانلود اهنگ غمت نباشه من عاشقتم (کیفیت بسیار عالی) و متن ترانه
نفسم میره واست ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
جایی رفتی ز
دانلود اهنگ مهرداد جم غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم با کیفیت 320
ریمیکس مهراد جم غمت نباشه دانلود ریمیکس جدید مهراد جم به نام غمت نباشه Download New Remix Mehraad Jam Called Ghamet Nabashe. ... ریمیکس آهنگ غمت نباشه مهراد جم ... غمت نباشه من عاشقتم … ! حواست به عشقت باشه یکم
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام غمت نباشه Download New Music Mehraad Jam ... غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم کاریت نباشه تو فقط بخند با تو ...
غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم کاریت
دانلود آهنگ غمت نباشه من عاشقتم مهراد جم+با دو کیفیت عالی
Download New Music by Mehraad Jam Called Ghamet Nabashe from hitmusics
بعد از آهنگ موفق شمال مهراد جم موزیک جدید وی بزودی از رسانه هیت موزیک منتشر خواهد شد..پس با ما باشید

متن آهنگ غمت نباشه من عاشقتم مهراد جم
Mehraad Jam Ghamet Nabashe Lyrics
دلم میخواد با تو یه جای دورو که نباشه هیشکی خودت میدونی که الهی کور بشه نبینه اونی که عشق میون ما رو اگه دلت بخواد بری نمیذارم اصلا عشقم زوریه نمیشه که از من دل بکنی بری از همه تو سری ببین کار
یکی دیگه از اون آهنگ های پاییزی که واقعا به حال و هوای این فصل می خوره آهنگ نه نرو از سیروان خسروی هست که به شدت رومنس و یه جورایی ناراحت کننده ست ولی از اون غم های دوست داشتنی. از اون آهنگ هایی که می دونی وقتی گوشش می دی روح و دلت پر می کشه به جایی که نباید... از اون آهنگ هایی که حتی اگه از لحاظ احساسی توی شرایط خوبی باشی باز هم ذهنت رو درگیر می کنه و واقعا دیوونه ی این آهنگم. از اون آهنگ هایی که می دونی وقتی گوشش بدی دلتنگی دیوونت می کنه ولی باز هم
با هیچ کلمه و جمله و شعر و دکلمه ای نمی تونم عشقم رو بهت بیان کنم.پس خیلی ساده ولی به عمق همه کهکشان ها میگم که عاشقتم، عاشقتم همه دنیای من.
روزت مبارک اولین عشق زندگیم
+روز‌ همه پدرای عزیز و مهربون و فداکار مبارک.عید همگی مبارک:)))))
همین اول کاری کلی کار انداخت گردنمون:) 
دارم فکر میکنم فردا تا ساعت چند بیدار خواهم موند؟؟؟؟؟
فردا کلی کار سرم ریخته‌ست:(((
تا ساعت ۲ ظهر خونه نیستم:( 
بعدم با خانم S قرار دارم برای همین ساعت ۲ خونه نمیام و تا ساعت ۴ پیش اونم.
بعد ترم، ساعت پنج مامانم میاد پیشمون. ساعت شش هم یک کار دیگه‌ست.
ساعت هفت و نیم میرسم خونه:((((((
تا ساعت ۱۲ باید بیدار باشم تا کار دیگه‌ایی رو به اتمام برسونم:((((((((
ساعت پنج باید بیدار بشم:(((((((((((
فردا سخت ترین روز جهانه:) 
خدا ج
علی ابراهیمی عاشق تو شدم لعنتی
اهنگ جدید علی ابراهیمی عاشقتم
اهنگ جدید علی ابراهیمی دیوونه
علی ابراهیمی دلبر جونم

اهنگ علی ابراهیمی دیوونه
دانلود اهنگ علی ابراهیمی دلبر جونم
اهنگ علی ابراهیمی عاشقتم
علی ابراهیمی دردسر

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
بچه هاا من دارم میرم یه مدت بمیرم...
مامانم همه چیزو فهمید...
حالمم اصن خوب نیس...
واقن دارم میمیرم...
همتونو خیلی دوس دارم...
منو یادتون نره...
ددی اون فیکرم ترجمش میکنم...
ولی یکم دیر تر...

لیندا عاشقتم...
دانلود آهنگ جدید ۴۲ بند به نام میگی عاشقتم
بعد تو هی دارم دل دل میزنم …♪
نمیدونم تو کجایی به چی زول میزنم
میتونستی تو یکم دیگه درکم کنی …♪
اخه این رسمش نیست بری بری ترکم کنی
میدونم تو این شبا تو هم هوامو داری
اره اینو میدونم تو هم منو دوس داری …♪
بیا این دیوونه رو بیشتر از این اذیتش نکن
بیا دیگه بسته دوری دیگه در همش نکن
دانلود آهنگ ۴۲ بند میگی عاشقتم
شاید اگه بخوای بری بهت نمیگم که نرو …♪
شاید اینکه دوست دارم کم نکنه فاصله رو
شاید این حرفای
متن آهنگ:
آی دختر بندر که چشاش شهره ی شهرهرقص بندریم خیلی قشنگه پای برهنهبچه محلمون دنبالتن هی نیا عشقههی تو که ما رو کشتی با ناز و کرمشههله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانمن عاشقتم بچه ی آبادانهله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانواست عروسی مو میگیروم کل آبادان
♪♫♪تورو دوست داروملیلیعاشقت شدومخیلیتورو دوست داروملیلیعاشقت شدومخیلیآ.. لیلی لیلی لیلیعاشقت شدوم خیلیلیلی لیلی لیلیعاشقت شدوم خیلیهله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانمن عاشقتم
در هر تپش قلبم حضور معبودیست کهبی منت برایم خدایی می کند....بی منت می بخشد...و بی منت عطا می کند...
ای همه هستی...
ای همه شکوه...
ای همه آرامش....
امواج متلاطم درونم را ساحلی نیست جز یادت....
و غوغای  روح بی پناهم را پناهی نیست جز حضورت...
وجودم را با ذکر نامت آذین می بندمو جانم را با یادت متبرک می کنمو عاشقانه تمنایت می کنم....
الهی و ربی من لی غیرک...

زن ها که عاشق می شوند 
موهایِ بلندشان را
هر روز طورِ جدیدتری میپیچند 
و رژلب های خوش رنگ تری
به لب های خندان ترشان میزنند... 
مردها که عاشق می شوند
شب ها به سختی خوابشان می برد 
اما صبح ها را با لبخند شروع میکنند...
عطرهایِ خوش بوتری میخرند
و خودشان را بیشتر دوست دارند
عاشق شدن اصلا
حالِ زمین را بهتر میکند...
عاشقتم

دانلود آهنگ جدید رضا صادقی هنوزم عاشقم
Download New Music Reza Sadeghi Hanooz Ashegham
آهنگ رضا صادقی بنام هنوزم عاشقم
خنده دار شده حالم مثل باد بی قرارم
من هنوز عاشقتم من هنوز عاشقتم
ترانه سرا: بابک بابایی+آهنگساز: بابک بابایی+تنظیم کننده: شهراد امیدوار

ادامه مطلب
بچه که بودم ابتدایی اینا کلاس زبان میرفتم ... از سوپرمارکت در اومدم یهو سه تا خانوم دیدم یکیش اشنا میزد منم نگاه میکرد معلم زبانم بود ... بد پیر شده بودا ... داغان :|
♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
بهش پیام دادن : عاشقتم بای 
میگیم این چیه؟ کیه ؟ چه خبر؟
میگه به من چه ؟ خط به اسم چنگیز 
اقا ما غلط کردیم برات خط گرفتیم ؟:|
تو داری از خط استفاده میکنی بعد چون خط به اسم من به من پیام دادن ؟ :|

خدا رو شکر که نیروی جدید که من باعث جذبش شدم داره پیشرفت میکنه 
خدا رو شکر که تونستم با حرفهام امیدوارش کنم 
خدا رو شکر که کنار ما حالش خوبه
خدا رو شکر که نسبت به روزای اول کاریش کلی تغییر کرده و پر از حال و انرژی میاد تو جمع مااا
خدا رو شکر که امروز یه نتیجه عااالی رو ثبت کرد و من رو سر بلند کرد 
خدایا شکرت 
عاشقتم همکار جدید من 
شاید یه روز اینجا رو بهت نشون دادم تا بخونی :) 
- تو مرا جام و جهانی [وضعیت واتس اپ]
- دوستت دارم [وضعیت واتس اپ]
- تو نداشته منی، وقتی تو نباشی به چه کارم میاد این آسمان؟ [وضعیت واتس اپ]
- عاشقتم [وضعیت واتس اپ]
- آمدی به زندگیم و روشن کردی چشم و دلم را [وضعیت واتس اپ]
- و ... [وضعیت واتس اپ]
ادامه مطلب
هنوز دلتنگیِ قدم زدن با تو رو دادم. 
...
باور میکنی یا نه من عاشقتم اما من دیونتم
...
عکستو رو چشام میذاره 
...
به غیرِ یاد تو کنج دلم هیچی نمونددده 
....
هزار دفعه تنهام گذاشتی 

حس تو چیه حس من چیه 

چقدر دردآوره این رابطه یه طرفه. 
چقد عمرش کوتاه بود دوسِت دارم گفتنات 
سلام...من اینجا رو برا این ساختم
 که هر وقت به سرم تو اینترنت بیام... اینجا بیام و فقط بنویسم.. و حرف بزنم با امام زمانم... الان روی قلبم قرآن گذاشتم.. چون میخوام بفهمم که این قرآن چیزیه که منو حفظ می کنه.. من به قرآن پناه میبرم.. درگاه و ملجا من قرآنه....خدایا خودت کمکم کن...عاشقتم...
سلام...
چه زمانی به آرامش الهی می رسیم؟
از نظر من زمانی به آرامش الهی می رسیم که در برابر همه سختیها و مشکلات و مریضی و بلاهایی که در زندگی با آن روبرو می شویم به جای ناله کردن و گله کردن خدا را شکر کنیم و بگوییم خدا دمت گرم ممنونتم خدا عاشقتم می دانم که همه این اتفاقات حکمتی دارد و به صلاح من است...
نظر شما چیه؟
دوست دارم نظراتتان را بیان کنید...
خدایا درد تویی 
درمان تویی 
خدایا دوست دارم همه اتفاق های خوب دنیا برای همه بیفته 
خدایا همه آدما رو به خودشون متکی کن 
خدایا مواظب من باش...معبود من...بعد از سال ها وجودت رو حس کردم..
خدایا منو زرنگ کن...بهم قدرت بده و تمرکز تا بتونم کارام رو انجام بدم 
خدایا من و بنیامین رو زود بهم برسون ک فاصله ای پیش نیاد ...
خدایا اگر فاصله ست بینمون ناشکر نیستم خدا، دلامون همیشه بغل هم باشه 
اوسکریم عاشقتم...
پیامک جواب تست کرونا بچه ها اومد، منفیه، هووووررررررااااااا
وای خدایا عاشقتم، دمت گرم اینبارم اساسی حال دادی ها
خیلی خیلی مخلصتم
خوب باید یه برنامه اساسی بریزم این دو تا رو بفرستم برن یا خودم جمع کنم برم، امروز یه جیغ و داد و دیوونه بازی صوری داریم فکر نکنم راحت بتونم بفرستمشون جای امن، مخصوصا آقا پسرمو قلبمو اگه منم ردیفش میکنم
خدایا بازم مرسی، خیلی بامعرفتی
خدایا 
چی قشنگتر از 
ابراز عشق عبد به مولا
ابراز عشق بنده به رب
ابراز عشق مخلوق به خالق
ابراز عشق ضعیف به قوی
ابراز عشق میت به حی
ابراز عشق فانی به دائم
قشنگم
دوستت دارم.
میپرستمت.
ستایشت میکنم.
عشقم
عزیزم
دوستت دارم.
فدایت شوم.
قربانت شوم.
عزیزمی.
عزیز دلمی خدای من.
خدا جونم دوست دارم.
عاشقتم.
ای بهترین رفیق تمام اوقاتم.
اما نمیدونم از کجا شروع کنم چی رو بگم چی رو نگم چطور بگم 
نمیدونم میشه هنوزم بگم من دیوانه وار عاشقتم
میشه بازم بگم من هنوزم خوابتو میبینم و مجنون شدم رفته
میشه من بازم فریاد بزنم بگم که چقدر از این دنیای نامرد دلگیرم که هیچی از تو قسمت من نشد جز حسرت عشقی عظیم
میشه بگم تمام عمرمو حاضرم بدم ولی یک لحظه نگاهم دریای نگاهتو بنورده
میشه من هنوزم از تو بنویسم
کیمیای زندگی من
سلام سلام من اومدم برید کنار جیگری نشین :)
صبح بخیر رفقا 
خوبین خوشین ؟
من از دیشب تا همین دقایق پیش در حال پرواز بودم 
اون هم تو آسمون شب   من بین تمام ستاره ها و کهکشان ها در حال پرواز :) 
خدایا ممنون ازین هدیه ی قشنگت ،آخه تو خواب یصدایی میگفت این هدیه ی خداست برای تو

خدا جونم ممنونتم، عاشقتم ❤

#پست موقت 

دانلود آهنگ محسن میرزازاده ناز مکه + کیفیت عالی
امروز ترانه زیبای محسن میرزازاده بنام ناز مکه آماده دانلود از جاز موزیک با کیفیت عالی
Exclusive Song: Mohsen Mirzazadeh | Naz Maka With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محسن میرزازاده ناز مکه
اله کچک ناز مه که / زنده خه له با مه کهاز وه خه گو یاره تمه / ایلچیان له خه را مه کهگولی خه دیسا وه کا / وره رونه سامن شه کهله حالی من تماشه که / اله کچک ناز مه کهزنده خه له با مه که / شیلواره چرخی مه کهاز وه خه گویاره تمه / ایلچیان وه
متن آهنگ شب رویایی از آرون افشار
♩♪♬من در تب و تاب توام خانه خراب توام من منه دیوانه عاشقای تو سر و سامان من نیمه ی پنهان من جان تو و جان یه عاشق♩♪♬من عاشقتم تا ابد دور شود چشم بد از تو و دنیای من و توای ماه الهی فقط کم نوشد سایه ات از شب و روزای من و تو♩♪♬سوگند به لبخند تو دل من بند تو ای مهر و ماه تو جان بخواهای تو همه ی خواهشم تویی آرامشم ای مهر و ماه تو جان بخواه♩♪♬سوگند به لبخند تو دل من بند تو ای مهر و ماه تو جان بخواهای تو همه ی خواهشم ت
دوستت دارم‌ها را نگه می‌داری برای روز مبادا،غریب است دوست داشتن.دلم تنگ شده‌ها را، عاشقتم‌ها را…این‌ جمله‌ها را که ارزشمندند الکی خرج کسی نمی‌کنی!باید آدمش پیدا شود!باید همان لحظه از خودت مطمئن باشی و باید بدانی که فردا، از امروز گفتنش پشیمان نخواهی شد!سِنت که بالا می‌رود کلی دوستت دارم پیشت مانده، کلی دلم تنگ شده و عاشقتم مانده که خرج کسی نکرده‌ای و روی هم تلنبار شده‌اند!فرصت نداری صندوقت را خالی کنی.! صندوقت سنگین شده و نمی‌توانی
دانلود آهنگ جدید آرسین رهان عاشقتم زیاد
Download New Music Arsin Rahan Asheghetam Ziad
آهنگ جدید آرسین رهان بنام عاشقتم زیاد
من میخوام بهت بگم دوست دارم خیلی زیاد پس چرا اون با دل عاشقم راه نمیاد
بیا بهت بگم ناز کردنات رو دوست دارم اینو بدون هر چی که ناز بکنی من خودم خریدارم

ادامه مطلب
همیشه آرزوم بیشتر از خوشبختی خودم خوشبختی تو بود
همیشه نگران تو بودم بیشتر از خودم گاهی
از ته دل میخوام خوب باشه حالت، فقط نمیدونم چرا بغض لعنتیم ول کن نیست
توی یک شوک ام شاید هنوز باور نمیکنم داری عروس میشی بلاخره، نمیدونم باید نگران این باشم که ازم دور بشی یا نه ولی زیاد نگران این نیستم
نگرانم نتونی کنارش احساس خوشبختی کنی ولی دلم هم روشنه که میکنی
ضد و نقیض توی وجودم زیاده که همش باهم شده همین بغض
فقط ، فقط ، فقط کاش خوشبخت باشی
میدونم هیچ
"Hurts"
دردناک
امیلی سندی در مورد این ترانه می گوید:"این ترانه فقط فوران احساسه,یه گفتگوعه,یه گفتگو از نوع عصبانیش.شبیه این "میدونی چی شده؟ بهتره که ساکت شی.و میخوام بهت بگم دقیقا چه حسی دارم.وقتی تو میخوای علت واقعی یه بگو مگو رو بدونی,و تو فقط می گی,درواقع,هرچی که تو می خوای بهم بگی,منو می رنجونه.اما این واقعا فقط برای دونستن بود,راستش این چیزیه که به هرکی که باهاش جرو بحث داشته باشم خواهم گفت...."
Baby, I'm not made of stone,it hurts
عزیزم,از سنگ که ساخته نشدم,درد
View this post on Instagram
❤غمت نباشه من عاشقتم❤ ❤تگش کن❤ #تگش_کن_بدونه #تگش_کن #تگش_کن #تگش_کن_عشقتو #تگش_کن #لایک #لایکو #لایک_بک #لایک_کامنت #عکس_تنهایی #عکسنوشته_گرافی #عکس_روز #عکسنوشته #عکس_عاشقانه #عاشقانه #عاشقانه_ها #عشق_پاک #همسرانه #دختر #پسر #عاشقتم #love #love #loveyou #دخترانه #پسرانه #عشق_جانم #عاشقانه
A post shared by ALI (@alifarjad53) on Jun 27, 2019 at 10:29pm PDT
"Hurts"
دردناک

امیلی سندی در مورد این ترانه می گوید:"این ترانه فقط فوران احساسه,یه گفتگوعه,یه گفتگو از نوع عصبانیش.شبیه این "میدونی چی شده؟ بهتره که ساکت شی.و میخوام بهت بگم دقیقا چه حسی دارم.وقتی تو میخوای علت واقعی یه بگو مگو رو بدونی,و تو فقط می گی,درواقع,هرچی که تو می خوای بهم بگی,منو می رنجونه.اما این واقعا فقط برای دونستن بود,راستش این چیزیه که به هرکی که باهاش جرو بحث داشته باشم خواهم گفت...."

Baby, I'm not made of stone,it hurts
عزیزم,از سنگ که ساخته نشدم,در
من اصلا عددی نیستم قدم سر چشم من گذاشتید من کی باشم که کنیز بی بی زینب کبرا س و اهل و عیال کاروان کربلا بیان عیادتم از ذوقم رو پا بند نبودم چنان اشتیاقی به من داشتند چنان محبتی از نگاه و صدایشان به گوش جانم مینشست که انگار ما سالهاست همدیگر را میشناسیم مادربزرگ خدا بیامرزم هم بودن خلاصه اینکه شادی تمام وجودم را پر کرده نگاهشان از نظرم دور نمیشه نزدیک به پانزده نفر بودند خانم ها و چندین دختر بچه با چادر عربی دیگه اصلا مگه غمی میمونه مگه غصه ای
بقیه دخترا شاید اینطور نباشن ولی من یه راننده کامیون هستم!یعنی یه راننده کامیون درون دارم،البته نه سیبیل دارم،نه یه لنگ همیشه گوشه دستگیره ی در کامیونم دارم و نه حتی کامیون دارم اما عاشق جاده ام! به طرز افراطی طوری عاشق رانندگی و جاده ام..جاده ی تهران-مشهد و میتونم ساعت ها رانندگی کنم!تهران-کرج که خوراکه!حتی اگر تنها باشم بازم خیلی خیلی زیاد از جاده و رانندگی و مداحی و اطراف جاده لذت میبرمیه وجه اشتراک دیگه ای ام که با راننده کامیون ها دارم
سلام به همگیخواستم بگم چوکاهههههههههصد روزه شدمممممم

نمیدونم چی بگم..۱۰۰ روووووز اینجا بود دلم
پیش شما خواهریای گل و البته عشقم و البته ویستا که تازگیا خیلی دعوا کردم باهاش..
مانی و هانی و ویستا و جیگول و نفس و ددی و بقیه اش اسمشون یادم رفته به بزرگی خودتون میانه..
خیلی دوستون دارمممم
بابت حمایتم ممنونم ازتووووووون
بابت روز های خوشی که باهم داشتیم هم خیلی گوماوووووووووو
.
.
.
برای جبران هم شاید بتونم دو پارت از داستانمو آپ کنم براتوووون
الب
همون لحظه که گفتی "الاه اکبر" عاشقت شدم! واسه‌م فرقی نمی‌کرد انتحاری باشی یا یه جوونِ کلّه‌خر که مسخره‌بازیش گل کرده. چون شجاع بودی عاشقت شدم. مامان همیشه می‌گفت "دختر نباید عاشق بشه!" اما من حرفشُ قبول نداشتم. مامان وقتی مُرد، بابا واسه تشییع جنازه‌ش نیومد، چون بابا شلوارش دوتا شده بود! حقیقت اینه که مامان عاشقِ بابا نبود و طبق قانون سوم نیوتون بابا هم عاشق مامان نبود.راستی کِی از زندان آزاد می‌شی؟ اگه آزاد شدی خبر بده. منتظرتم پسر شجاع،
دانلود آهنگ آرون افشار شب رویایی
دانلود آهنگ آرون افشار شب رویایی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * شب رویایی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , آرون افشار باشید.
دانلود آهنگ آرون افشار به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Aron Afshar called Shabe Royaei With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه آرون افشار به نام شب رویایی
من در تب تاب توام خانه خراب توام من من دیوانه ی عاشق
ای تو سر سامان من نیمه ی پن
تو یه تیکه از من بودی و هستی و خواهی بود. 
عزیز قلبم
این زندگی گذشته گویا، ولی با تمام وجود دلم می‌خواد تناسخ حقیقت داشته باشه، توی یه زندگی دیگه و همه‌ی زندگیهای بعدی زود پیدات کنم و پیشت بمونم، حتّی اگه یه قاصدک باشم. 
همیشه به یادتم، و امیدوارم اون شیزوفرنی کوفتی که تازه بعد از این همه سال  فهمیدم چه بلاییه، توی زندگی بعدی دست از سرت برداره و تنهاییای لعنتیت که همیشه غصه‌ی گنده‌ی لعنتیم بود، توی فضای بیکران تجزیه بشه.

هرطور و هرجا باش
خلاصشو بگم. با دیدن یه عکس پروفایل ساده دلم براش تنگ شد. برا دماغش، که کجه، برا لباش، لبخندش لبخندش... آی خدای من :) رنگش. رنگ شخصیتش. برا صداش. برا احمق بازیاش. برا همه بدبختیایی که سرم آورد :) برا اندامش. خودش که نمیدونه هنوزم. حالا که زمان گذشته دلم برا عوضی بودناشم تنگ شده. من همینقدر خرم. همیشه هم بودم. با یه عکس ساده دوباره دلم خواست دستشو تو دستم بگیرم، رومون به آسمون باشه و بهش ماهو نشون بدم بگم میبینی؟ داره میتابه که تو روشن تر بشی، بتونی خو
چقدر این لحظه ها لذت بخش هستن، اما با این حال اصلا حاظر نیستم توی این ثانیه ها و دقایق که با سرعت برق و باد میگذرن بمونم! دلم میخواد زودتر این ساعت ها که پراز خوشی و نا امیدی هستن بگذرن، طی بشن و در نهایت فراموش بشن!بهار، موقع نماز مغرب، یه نسیمِ دلچسبی داره، توی اون نسیمِ خنکِ بهاری دلم میخواد ساعتها بیرون بشینم و دفترچه خاطرات ذهنمو ورق بزنم! همون خاطراتی که به معنای واقعی یک بار توی زندگیم اتفاق افتاد و هرکاری بکنم، دیگه تکرار نمیشن! به یاد
عمدا دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی

Download New Music By Sina Shabankhani Called Amdan

دانلود آهنگ جدید  سینا شعبانخانی به نام عمدا با کیفیت بالا

با دو کیفیت 320 ، 128 و لینک مستقیم از نیک موزیک

پخش انلاین + لینک پرسرعت آهنگ عمدا

دانلود در ادامه مطلب

متن آهنگ سینا شعبانخانی به نام عمدا

دنیا مال همه بیخیال همه 

من با تو خوبه حالم فقط

بگو راحت چته من حواسم بهته

کم نشه یه تار مو ازت

هرجای عالمی وقتی دلتنگمی

من خودمو بهت میرسونم

میخوامت بی حساب

من
امیدورام بتونم سالم و سلیم الصدر بارت بیارم.
نه ولی من تنهایی چطور می تونم!
منی که خیلی جاها هنوز حب و بغض هام الهی نشده، هنوز...
امیدوارم خدا سلیم الصدر بارت بیاره و بعد به عشقی کام دلت رو بگشاید که عشق بالا دستش فقط عشق خودش باشه که به اونم برسوندت با این عشق ...
به عشق رسیدی درکش کنی ان شاءالله
عشق برات اتفاق بیافته ان شاءالله
اونقدر سلیم الصدر و دریا دل باشی که عشق بیاد سمتت و درکش کنی
و معشوقت که عاشقتم شده هم همینقدر و بلکه بیشتر سلیم الصدر و
میدونی کلافگی ینی چی!!!!!
خسته شدم از بس احساساتمو پنهان کردم
از بس حرف زدم از بس از حقم دفاع کردم همه میگن سارا قلدره سارا احساس نداره
اینکه به مامانم میگم عاشقم بهم میخنده(ینی چی اخه)
من یهو نابود میشما ااا
یهو میمیرم 
یهو لهه میشم
تنهام نذارید این شکلی.........
میترسم بهش بگم بذاره بره....
بهش بگم عاشقتم اونم نسبت بهم سرد بشه
ولی دارم میمیرم از نگفتنش
باید بگم حسموووووووووو
لعنت به این شرایط

----------------------------------

فقط بگم حق ندارید منو چیزایی که
دانلود آهنگ دنیای من تو حرفام همش اسم تو میبرمدنیای تو کیه که من ازش بی خبرم به نام یادته با صدای مثبم ابراهیمی به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY :  Saman Jalili | Meysam Ebrahimi With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ یادته میثم ابراهیمی
♬♬♬
وقتی روز تولدم و هنوز می بینم که یادتهمی دونم که برمیگردی تو یه روز عشقم تو این رابطهوقتی که تو عکسامون و دور نریختی و هنوزم تو اتاقتهمی دونم جای من مثل اون روزا توی قلبت ثابتهبرمیگردی پیشم مگه نه دنیای منب
دانلود آهنگ جدید شهریار نیک به نام تو که مهره مار داری
Текст песни Toke Mohreye Mar Dari Shahriyar Nik
دلت بخواد دلت نخواد عاشقتم خیلی زیادЯ люблю тебя так сильно, я не люблю тебя так сильно
کسی رو پیدا میکنی اندازه من تورو بخوادВы найдете кого-то, кто хочет, чтобы вы были размером с меня
چشای زیبات واسه من ماه تو آسمونمه

ادامه مطلب

دلم میخواد برسم به روزی که با لبخند در حالی که اشک شوق از چشمام میچکه سرمو بگیرم رو به اسمونت و فریاد بزنم خدایا شکرت، خدایا عاشقتم، خدایا چقدر خوبه که تو رو دارم...
اونوقت تو با مهربونیت بهم لبخند بزنی و بگی دیدی؟ دیدی بالاخره
ادامه مطلب
هوالرئوف الرحیم
امشب بنزین سهمیه بندی و گرون شد.
رضا گفت: "رشت مشت کنسله. هر چی بنزین داریم باید برم سرکار."
آتی گفت: "گند دماغ! ولی عاشقتم". و با چندتا بوس سعی کرد زهر حرفش رو بگیره.
جلال ادامو در آورد به حالت یه وحشی.
رضا واقعیت رو نگفت.
خاطرات جعفری جلوی چشمم اومد.
خانم انتشاری هی به مادری کردنم گیر داد.
جمله ی"کیو برای خودت نگه داشتی!؟!؟" هی به یادم اومد.
هوا به شدت آلوده ست و گردش رفتن مثل رفتن به یه گونی دود هست.
پول نریختن. وضع مالی به شدت خرابه.
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و زیبای یوسف زمانی با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang bato bato man ghargh hale khobam doset daram ahai aziztar az jonam az Yousef Zamani
دانلود آهنگ با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم ♩♪/ ...تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارم!×..♫
غمم نیست دیگه با تو ♩♪/ ... نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم!×..♫
دردونه قلبم با تو با

معبود من 
من چه ناتوانم من چه ضعیفم من سرشاراز نیازم من لبریز از ترسم من ...
اما باتو درکنار تو نه چیزی مرا میترساند نه احساس نیاز به غیر وجود دارد هرنیازی هست فقط بایک اشاره ی تو برطرف می شود 
هرچیزی که مرا بترساند آنقدر دربرابر قدرت تو چیزی نیست که دیگر مرانمی ترساند
خداوندا چه احساس بی نظیریست که تو از رگ گردن به من نزدیکتری چه آرامش بی انتهاییست که تو حتی هزارم ثانیه ای هم مرا تنها نمیگذارم و رهایم نمیکنی 
ترس
سلام
خوبید؟؟؟؟
خوشید؟؟؟
سلامتید؟؟؟
عصر جمعتون بخیر^^
کنکوریا چطورن؟؟؟
منم خوبم
اممممم
17تیر تفلد مامان جونمھھھھھھھ♥♥♥♥♥
تفلدش مبارکککک

عاشقتم مامانى^^

دلم برات تتتتنگ شدھھھ!*~*

ى عالم ستاره تقدیم بهت با عشق★★★★★★★★★★★★★★★★★
ممنونم منو بدنیا آوردى
توی اون عکس، توی ساحل .. خیلی خوشگل شدی. نمی دونم چطور اینکارو می کنی، این یه جور استعداده؟ اصلا حواست هست؟ انگار، یه هاله از خودت ساطع می کنی و همه محیط رو در بر می گیره. منظورم یه تجسم فیزیکی نیست، مثل یه احساس؟ انگار ک تحت تاثیر مواد باشم. مثل این میمونه ک تمام صحنه جوری تزئین شده باشه ک تو به چشم بیای، و وسط این کادر تو وایسادی، با یه حالت بی تفاوتی کامل نسبت به دنیای دورت توی جای دیه ای سیر می کنی و اصلا منوجه نیستی ک دنیا داره به تاثیر از تو ا
      این روزها با هرکه صحبت میکنی شکسته است یا دلی را شکانده یا دلش را شکانده اندیا چیزی جاگذاشته و یا از او دزدیده اند بعضی مال و نفراتی آبرو.چقدر زندگی های شاد، میشد ساخت اگر این غرور های بیخود نبوداگر منم های بیخود نبوداگر واقعا دلدادگی را درک کنیم...وقتی تنها میشوم با خودم میگویمچه میشد اگر درخت بودمزیانی برای کسی در کارم نباشد چه میشد همه از من بهره میبردن از اکسیژنم.برگها.میوه و حتی از تنه ام.که در اخر پیرمرد خسته ای از چوبم برای هیزم.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت

تابش نور، تا بشه دور دوباره از جلو چشَم غروب سرد دوباره من تو فکر اون دوتا چشَمشمعی که سوخت به زیر شعله نفهمید گناهشمیعنی بِم فِک میکنه نمیدونه من خمارشممن خم
متن آهنگ علیرضا طلیسچی بنام سختگیر
رو تو گیرم رو کسی نیستم ولی هیچی تو دلم نیستتو. دلم جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمیرو هوا میبرنت بس که نمک داری ولی من عاشقتم خب مگه شک داریمن سختگیرم ولی سخت میرم تو نباش و ببین چجوری میمیرمقلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم روی تو گیرم
نفسم بسته به چشمات و دلم وصل بهتفکر میکردم احتیاجی نیست ولی هست بهتوای امون از دلت آی امون از دلتاومدم دلو یهو اول ندم از قصد به توحالا حسم از همیشه بیشترم هست ب
سلام دوستان
از آنجا که شاید این آخرین مطلب در این صفحه باشد دقیقا نمیدانم که چه بگویم
اما تا آنجا که میتوان گفت باید بگویم حکم فعلا این است
نمیدانم تا چه موقع اما بهترین فکری که تا به حال در مورد خود کردم این است
شاید در شرایط بهتر همه چیز متفاوت بود اما فعلا کاری نمیتوان کرد
(همونی که خودت میدونی عاشقتم:)
حلال کنید
یاعلی
خدانگهدار...
یه جوری اسم گذاشتم واسه پستم انگار اتفاق نادریه! :|
نود و نه درصد مواقع همینم!
.
عاشق رانندگی ام ولی از دنده عقب متنفرم!
.
دلم میخواد یه چیزی بنویسم که همه دچار سوءتفاهم بشن، و بعد بیوفتم دنبال آدمایی که برام مهمترن و از سوتفاهم درشون بیارم! ولی الان یه جوری شده که اصن دچار سوءتفاهم نمیشین! به یه شناخت نسبی رسیدین درحدی که تهِ تهش با خودتون میگین این دیوونه باز قرص آنتی قاطیشو نخورده!
.
آبجی آرام باز وبشو بسته
.
همه وبایی که فالو میکنم یه جوری درحا
چقدر اینو دوست دارم احساس میکنم حرف دلمه... من عاشق اهنگ سیو میشم و تو موزیک ویدیو یک تیکه نوشته سیو می هی...

دارم کره ای یاد میگیرم
این طلسمو شکستم از هفتم هشتم میخواستم ژاپنی یغد بگیرم هر دفه گفتم اول انگلیسی بعد هر زبانی دلم خواست ولی من از انلگیسی بدم میاد و این باعث نفرتم از زبان شده دیکه بیخیال شدم کامل میخوام کره ای یاد بگیرم

امروز خیلی باشگاه حال داد اولش گفتند فردا تعطیلیم بعد جیغ انرژی گرفتم خیلی  بعد یکم از نظر خودم پیشرفت کردم چن
دانلود اهنگ i hate you i love you از olivia
دانلود آهنگ i hate you i love you فاز موزیک
دانلود اهنگ i love you i miss you
دانلود رایگان اهنگ i hate you i love you از gnash

دانلود آهنگ i hate you i love you remix
دانلود آهنگ i hate u i love u remix
دانلود اهنگ خارجی ازت متنفرم عاشقتم

ترجمه آهنگ i hate you i love you
متن آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
Text Music Yousef Zamani Called shik
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارمغمم نیست دیگه با تو نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم
دردونه قلبم با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونممیلرزه دلم تا اینکه میام بگم من همونم که یک دل نه صد دل عاشقتم
ادامه مطلب
قدر بدانید!
قدر داشته هایتان را بدانید!
قدر آدم های خوب زندگیتان را
قدر سلامتی و آرامشتان را بدانید!
اتفاقا دنیا زود در مقابل عدم قدر دانی
واکنش نشان میدهد و آن را از شما میگیرد!
حالا میخواهد سلامتی باشد
یا یک آدمی که شما او را خیلی دوست دارید!
یک چیز دیگر هم بگویم
تو را به خدا قدر پدر و مادرتان را بدانید
شاید بزرگ ترین و تکرار نشدنی ترین نعمتی که
در اختیار هر آدمی قرار داده اند
همین وجود پدر و مادر است!!
+ بچه که بودم بعد از مرگ مامان بزرگ ( مادر
دانلود آهنگ جدید اهورا جاوید به نام عاشقتم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Ahoora Javid Called Asheghetam

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب
آهنگ سختگیر از علیرضا طلیسچی
................................................
رو تو گیرم رو کسی نیستم ولی هیچی تو دلم نیست
تو دلم هیچی جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمی
رو هوا میبرنت بسکه نمک داری ولی من عاشقتم مگه خب شک داری
من سختگیرم ولی سخت میرم تو نباش و ببین چجوری میمیرم
قلبم گیره خوبی میره که تو دنیا فقط روی تو گیرم
ادامه مطلب
متن ترانه جواد آرسام به نام چشم عسلی

تورو قلب من ببین بد جوری خواستهقربون نگاهت برم که بدجوری خاصهدل‌ که دیوونه بی چون و چراتهتو چه باشی چه نههرجایی باهاتهدلبر چشم عسلیدل ببر ازما ولیسر بزن اینجوری نباش این همه بی خبریمن دیوونه عاشقتمراه بیا با ما یکمآخه تو از هر کی بگی یه جورایی خیلی سریتوچه شیرینه حرفاتکی میتونه بیاد جاتوقتی چشمات دل میبرهمیشه یک روز نموند باتعطرتو می‌پسندمتو بخند تا بخندمواسه دیدنت یه لحظهمن یه شهرو ببندم

منبع :
همین لحظه را که نشسته ام کنار بخاری و دارم صبحانه (شاید هم ناهار) می‌خورم و آهنگ بهار دلنشین استاد بنان پخش می‌شود و منظره روبرویم حیاطی است که با آغوش باز، پذیرای بارش نرم و مداوم برف است.
و مادری که از بیرون آمده و تا مرا دیده گفته من هم گرسنه ام، و آمده کنارم تا احتمالا ساعت دهی بخورد.
دقیقا همین لحظه را می‌گویم...

+ با لمس قاشقش گفتم: اینقدر دستت حرارت داره که قاشقت داغ شده! حالا قاشق منو ببین چه سرده!
قاشقم را گرفت و در مشتش نگه‌داشت
گفتم
الان که دارم برات مینویسم که دیوانه وار عاشقتم در آرامش کاملم بدون هیچ هیجانی ...
میخوام بگم خیلی جاها هوامو داشتی و بهم فهموندی خیلی دوسم داری و من خیلی راحت ازت گذشتم ...
خیلی جاها دستمو گرفتی کمکم کردی تا از سخت ترین مراحل زندگیم رد شم و باز این من بودم که از روی همه ی خوبی هات به بی رحمانه ترین شکل ممکن گذشتم ...
خیلی وقتا با وقاحت تموم ازت کمک خواستم و تو باز به روم نیاوردی که چیکار باهات کردم ...
 فکر میکنم به اینکه روزایی که حالم خوب نبوده با ه
دانلود آهنگ جدید علیرضا پویا من و تو به صورت کامل
در این ساعت شنونده ♫ اهنگ شدی عشق دلم خودم عاشقتم به نام من و تو با صدای هنرمند علیرضا پویا به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
Download New Music BY : Alireza Pouya | Mano To With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
دانلود اهنگ اگه دلت بخواد بری نمیزارم اصلا عشقم
دانلود کامل اهنگ جدید و عاشقانه مهراد جم به نام اگه دلت بخواد بری نمیزارم اصلا عشقم با فرمت mp3 با لینک مستقیم

- مهراد جم غمت نباشه دانلود آهنگ جدید مهراد جم غمت نباشه من عاشقتم حواست به ... که عشق میون ما رو اگه دلت بخواد بری نمیذارم اصلا عشقم زوریه نمیشه که از ...متن آهنگ غمت نباشه مهراد جم. دلم میخواد با تو یه جای دورو که نباشه هیشکی خودت میدونی که الهی کور بشه نبینه اونی که عشق میون ما رو اگه دلت
خیلی بی دلیل یا شایدم با دلیل تصمیم گرفتم بهت بگم دوست دارم .خیلی هم دوست دارم. از اینکه دیروز همش منتظر بودی بهت زنگ بزنم و من تو خواب غفلت بودم عذر میخوام . از اینکه تمام دیروز ناخوش بوم و بعدش دیدم یه تماس از طرف تو دارم و بهت زنگ زدم و گفتی حالت خوبه و دکتر گفته که خداروشکر  معاینه ت هم خوب بوده خیلی خوشحالم ؛ ولی امروز وقتی "ط" گفت که کلی منتظرم بودی که خودم ساعت یازده / دوازده بهت زنگ بزنم و مدام میپرسیدی که من زنگ زدم یا نه دلم شکست . صدای ترک
یک روز بعد از قرنطینه در چهار راه ادبیات تو یک چشم به راه خواهی داشت در حالی که می خواهد توجه تو را جلب کند با پرتاب موشک های ناشیانه اش نشانه اش معلوم است با چشم های بی قراری که دو دو می زند در جیب سمت راستش یک شاخه گل رز است 
برای پیش گویی ان چنان روزی حرف زیاد داشتم ولی الان خسته ام و خوابم می اید ولی اگر واقعا اخرین روزهای دنیاست چرا ما قبل قرنطینه و ما بعدش من فقط باید به خودم تنها بگویم به قدر کشنندگی این ویروس و فاصله احتماعی ترس الود ادم ه
ساعت 2 بعد ازظهر :

سلام. این پست را در هوای سرد و با بک گراند یک موزیک که دوست دارید بخوانید :

+اصلا خدا گفته هوای ابری و بارونی پاییز رو باید تو خونه خودت باشی. کنار عزیزانت! تازه داداشم هم امروز میاد خونه. بعد من نمیومیدم که بد میشد. :)از همین جهت رضایت شخصی دادم و الان دو ساعتی میشه خونه تشریفم رو دارم. :)

+ جواب آزمایشای دیروز، فردا میاد گفتن. ولی چیزی نیست.من میدونم. اصن علم غیب دارم :))

+ هوا سرررده! ولی خوبه...

+ خدایا عاشقتم. خدایا شکرت. غصه
Idontwannabeyouanymore(دیگه نمی خوام توباشم)
بیلی آیلیش درمورد این ترانه می گوید:این آهنگ درمورد اینه که واقعا از خودت متنفر باشی
Don't be that way
اینطوری نباش
Fall apart twice a day
که روزی دوبار از هم بپاشی 
I just wish you could feel what you say
من فقط آرزومه که بتونی اونچه که گفتیو حس کنی
Show, never tell
نشون بده،ولی هیچ وقت بازگونکن
But I know you too well
اما من میدونم که تو خودتم خیلی خوب در جریانی
Got a mood that you wish you could sell
یه حالتی که دلت میخواد می تونستی از شرش خلاص شی 
If teardrops could be bottled
اگه قطره ه

یادمه یه بار با هم بحث کردیم که اینکه یه نفر با ادعای عشق و عاشقی می گه:

من عاشقتم، اون قدر که نمی تونم یه لحظه هم دوری تو رو تحمل کنم
یه روز هم بدون تو نمی تونم سر کنم
تو نباشی من می میرم

این عشق نیست، نیازه
گرسنگی با عاشقی فرق داره
طرف محتاجه نا عاشق
البته ممکنه عاشق هم باشه ولی این حرف ها از سرِ نیازه نه عشق

عاشق بی نیاز از معشوقشه
مثلِ خدا که عاشقِ بنده هاشه ولی محتاجِ شون نیست

خوب حالا:

رابطه ی عشق و نیاز چیه؟

هیچی

هیچ ارتباطی ندا
دانلود ریمیکس آصف آریا پایتم من
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس آصف آریا بنام پایتم من با متن و دو کیفیت عالی
Remix :Dj M2
Download New Remix Asef Aria Payatam Man With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
ریمیکس جدید دیجی M2 منتشر شد.
این ریمیکس به قطعه پایتم من از آصف آریا نعلق دارد.
ریمیکس در تاریخ ۳ مرداد ماه منتشر شد.
جهت دانلود ریمیکس جدید آصف آریا به ادامه مطلب مراجعه کنید.
امیدوارم شنوندگان از ریمیکس لذت ببرند.
با آرزوی بهترین ها برای این دیجی جوان.
متن آهنگ پا
دانلود آهنگ جدید کامران مولایی عوض شدی
Download New Music Kamran Molaei – Avaz Shodi
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

کامران مولایی عوض شدی

متن آهنگ عوض شدی از کامران مولایی

کی به جای من اومد که دیگه لبت دوست دارم
نمیگه نمیبینی خراب توام
کی هوامو برده از تو سرت میرسه
دیر به دیر خبرت بابا من هنوز عاشقتم
پخش این موزیک زیبا از کامران مولایی دانلود از لینک بالا کلیک کنید
خوشحالی یعنی وقتی من تشخیص و درمانم درسته و دو اشتباه میگه و از حرص اینکه منه سال پایینی درست گفتم برام کشیک اضافه میزنه...
الان با وجودی که بیشتر 24 ساعته چیزی نخوردم جز قهوه و بیسکوییت ولی خیلی خیلی خوشحالم...اینکه جون مریضو نجات دادم خیلی خوشحالم میکنه...اینکه پرسنل حرف منو قبول میکنن ولی حرف دو رو نه منو برده تو ابرا...خوشحالی اینکه پرسنل اصرار میکنه مریض منو میخوام خودت ببینی نه هیچ سال یک یا حتی سال دو دیگه منو برده تو هوا...
خدایا عاشقتم خیل
تو اونقدر خدای خوبی هستی، که دلم میخواد مدام بغلم کنی،میدونی خدا بغل تو با تموم بغل های دنیا فرق میکنه، تو آرومم میکنی و ته قلبم، درست همون قسمتی که مدام احساس تنهایی میکنه رو پرش میکنی، تو نمیزاری نبات تنها بشه، میون همه ی آدما، تو تنها پناه امنی هستی که هر وقت دوست داشته باشم میتونم صدات کنم و تو با آغوش باز پذیرای تمام اشک ها و دردام بشی، تو چه خدای صبوری هستی، چقدر بی اندازه مهربونی، خدایا دلم میخواد به اندازه تمام سال هایی که ندیدمت، بغل
دانلود آهنگ جدید مهراد جم غمت نباشه
Download New Music Mehraad Jam Ghamet Nabashe
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]

مهراد جم غمت نباشه
متن آهنگ غمت نباشه مهراد جم

از تو دور بمونه چشای بد
اون نگات همه رو دیوونه کرد
ضربانه دلم با تو رو صد
نفسم میره واست
جایی رفتی زود برگرد
غمت نباشه من عاشقتم
♪♫♪♫♪
دانلود از لینک بالا منتشر شد
شعر،قافیه نمیخواهد!سطر به سطر، آغوشم را ردیف کردم! تو فقط بیا... ----سری جدید اس ام اس عاشقانه----  انتظارزیباترین نقاشی دنیاستوقتی حاصل تصویرشتو باشی ... ----سری جدید اس ام اس عاشقانه---- تورا از وقــــــــــــتی که به قــــنوت نمازم پیوستی خالصانه دوستت دارم ----سری جدید اس ام اس عاشقانه----  من از تمام دنیـــا ...فقط آن دایـــره ی مشکے چشمـــان تـــو را میخواهم ..،وقتے که در شفافیتش ........بازتاب عکس خـــودم را میبینم ...!!! ----سری جدید اس ام اس عاشقان
متن اهنگ دیوونه کن مسیح
دانلود آهنگ مسیح و آرش دیوونه وار
دانلود آهنگ آرش ap و مسیح توبه کردم
دانلود اهنگ مسیح و ارش نرو

دانلود آهنگ عاشقتم از مسیح
دانلود آهنگ مسیح و آرش ap به همه بگو
دانلود آهنگ آرش ای پی و مسیح من عوض شدم
دانلود اهنگ مسیح و ارش دیوونه بازی

مسیح و آرش AP دیوونه کن دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام دیوونه کن Masih & Arash AP - Divooneh Kon تنظیم و میکس و مستر : سعید انصار ؛ ترانه و آهنگ : آرش AP + متن ترانه دیوونه کن از مسیح و آرش AP اسم تو شد د
بسم الله الرحمن الرحیم./
بابا از خودت یاد گرفتم محبت به پدر رو ، از خودت یاد گرفتم عشق به همسر رو ، از تو یاد گرفتم بخشندگی رو ، تلاش رو ، شوخ طبعی در عین متانت رو ... بابا فدای اون چشمای عسلیت بشم ! قربون خستگیات برم ...
بابا جوونیت رو به پامون ریختی و حالا که چند تا خط کوچیک افتاده رو پیشونیت ، هنوزم حواست به تک تکمون هست ... که کم نداشته باشیم ، که کم نیاریم ... بابا شما خیلی بزرگی ! و من شاید خیلی دیر فهمیدم چقدر عاشقتم ...
اما شما ....
بابا هنوز و تا همیش
دانلود آهنگ سینا درخشنده پاشو بیا
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاشو بیا * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Pasho Bia With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ سینا درخشنده به نام پاشو بیا
همه چی جوره و کنار همیم و جز عشق میخوایم چیونباشی زمستون یا تابستون فرقی نداره بی توجمعمون جمه یه چیزی کم
دانلود آهنگ سینا درخشنده پاشو بیا
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاشو بیا * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Pasho Bia With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ سینا درخشنده به نام پاشو بیا
همه چی جوره و کنار همیم و جز عشق میخوایم چیونباشی زمستون یا تابستون فرقی نداره بی توجمعمون جمه یه چیزی کم
مرد مثل یک کوه است.
یعنی چه؟
یعنی میشود در سختی ها به آن تکیه زد و خستگی در کرد.
یعنی اول هایش سرسبز و خرم است تا در پناهش بازی کنی و هر چه کنارش بمانی و پیش بروی مقتدر تر میشود و سرش برفی تر.
کوه ها از جایشان جم نمیخورند.
همیشه سر جایشان می مانند.
مثل مرد.
کوه ها گاهی چشمه میشوند و اشک میریزند.
مثل مرد.
کوه ها گاهی پایت را سُر میدهند و پایین ترت میبرند. اما همیشه باید دستت را به شانه ی خودشان بگیری تا بلند شوی...
خیلی جاها شنیده ایم که فلانی سر به کوه
متن ترانه ایناف به نام چی می شد

آخ که چی می شد اگه بودی،زیر این بارونتو بری زیر چتر و خیس شم، جای دوتامونکی میتونه جز تو حرفامو بفهمهنیستی بی تو خیابونا چه سردهچجوری میشه حرفامو بگم بت____________________________________به جایی رسیدیم که قلبم می میره واسه ی تودلم می گیره به خاطر توبیا این روزا رو خاطره کنبه جایی رسیدیم نفهمیدم چی شد آخه یهودلو دادم به تو ساده چطورکاش توام بدی به ما دلتو____________________________________یه جوری نگام میکنی که میرهدلم از هر کسی غیر تو سیرهبر

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

صبح بخیییییر رفقا :)))

دانلود آهنگ تو خود عشقی منو میکنی از را بدر / زندگیم چقد میخندی با نمک از علیا
دانلود آهنگ تو خود عشقی منو میکنی از را بدر / زندگیم چقد میخندی با نمک از علیا
تو خود عشقی منو میکنی أَزُّ را بَدْرٍ ! ♬ دل نده قسطی بیا دلمو‌یجا بِبِرِّ ! ♬ نه که نمیشه حَالًا حالاها هستی کجا ! ♬
رفتی تو قلبم کردی خودتو بدجوری جا ! ♬ یچیز نابی همچی تموم هستی یجا ! ♬ چه بخوای نخوای دیگه پیشمی همش ! ♬
باتو زندگیم شیرینه چقد مزش ! ♬ چه بخوای نخوای همجوره بَا منی ! ♬ تو فرش
سلام سلام وصدسلام امام رضای مهربون

سلام سلام وصدسلام امام رضای مهربون
مولای خوب وباصفا،فدات بشم آی آقا جون
ای امام رئوف ما،مهمون نوازو باصفا
قربون صحن وحرمت،آقای ما،امام رضا
بازم میخوام بیام مشهد،زیارت وپابوس تون
بیام ودردامو بگم،حاجت بگیرم ازتون
بیام زیارت وشما،دست بکشی روی سرم
والا دلم سبک میشه،هروقت که من میام حرم
اون لحظه های باصفا توی حرم کنارتون
انگار که تو بهشتم و مهمون بارگاهتون
لحظه های شیرینیه توی حرم پیش شما
فدا
یه همایشی برای زن ها به اسم «چگونه با همسر خود عاشقانه زندگی کنید؟» برگزار شده بود. توی این همایش از خانوم ها سوال شد: چه کسانی عاشق همسرانشون هستند؟ همه زن ها دستاشون رو بالا بردن. سوال بعدی این بود که: آخرین باری که به همسرتون گفتید« عاشقش هستید» کی بود؟ بعضی ها گفتن امروز ... بعضی ها گفتن دیروز... بعضی ها هم گفتند یادشون نمیاد. بعد ازشون خواستند که به همسرانشون اس ام اس بفرستند و بگن: همسر عزیزم، من عاشقت هستم. همه این کار رو کردند. ازشون دوباره
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتمدت زمان: 59 ثانیه 
سه تار موی سفید تو موهام پیدا کردم همونجا که سه بار انگشتتوفشار دادی گفتی=عاشقتم اینو تو مغزت فرو کن....

فکر میکردم تو همدردی امنه توهم دردی...گندش بزند دوست داشتنی که پابه پایش زندگی را باختیم...

سکسکم گرفت گفتم منوبترسون دستامو ول کرد نفسم بند اومد
تو ناراحتم میکنی من گریه میکنم ... من ناراحتت میکنم من گریه میکنم...
ادامه مطلب
خاطره فرزند
شهید مدافع حرم سعید سامانلو 
(علی سامانلو فرزند شهید مدافع حرم سعید سامانلو )
بابام همیشه بهم می گفت: زندگی آدم باید نظم داشته باشه چون خدا همه چیز رو، رو نظم آفریده، طبیعت ما با بی نظمی همخوانی نداره و بهم میریزه می گفت: از چیزای کوچیک شروع کن مثل اتاق خودت، وسایل خودت یا هر چیزی تو خونه ما یه جایی داشت همه می دونستیم جای هر وسیله ایی کجاست. بهم می گفت: از مدرسه که میایی لباس هاتو رو تختت ننداز یه روز گفتم چون چوب لباسی ندارم لباس ها
دانلود آهنگ یوسف زمانی شیک
پخش آنلاین و دانلود آهنگ شاد شیک از یوسف زمانی از رسانه موزیک نیکی دیلی
Legal
download – Artist: Yousef Zamani – Track: shik With Text And Direct
Links And Play Online Song Quality 320 & 128 In Nikidaily
متن آهنگ شیک یوسف زمانی :
♩♬♫♪♭
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارم غمم نیست دیگه با تو نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم
♩♬♫♪♭
دردونه قلبم با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم میلرزه دلم تا اینکه میام بگم من
خب سلام 
من دیگه تا 19 تیر نمیام 
میخوام تا 19 تیر درس بخونم 
قول میدم همین که از امتحان برگشتم خونه کلی پستای جدید بزارم براتون
اول بدونید خیلی دوستتون دارم اصلا عاشقتونم 
چندتا تشکر بهتون بدهکارم
اونی باران ممنونم که بهم کمک کردی به اینجا برسم عاشقتم امیدوارم توی نبودم از یادت نرم 
اونی سیما نمیدونم میخونیش یا نه هرچند اینارو مستقیم هم میتونم بهت بگم ولی تو تنها کسی بودی که باعث شدی من بیام بیان خیلی برام باارزشی 
یاسی نمیدونم الان هستی یا
اگه زیاد تقدیمی نمیزارم میانه،ى مشکلاتى ھس ک نمیشه خیلی سارانگھھھھھ

اینم تقدیم ب پیشول و سحرو آرمیا
سحر
 میانه وبت کم میام
پیشول
بابت قالب ممنون
لیندا
خیلی ممنون ک ھستى
خشمزھ
ممنون ک منو دوستت میدونى
جیسوک
فایتینگ نامید نشو
شادى
خعلى مھربونى  بوج
و 
بقیتون
سسسسارانگھھھھھھ
بوس بوس

تھ تھ*
یاسى خعلى دوستتون داره ھا^*منم دوستون دارم آرمیاى گل س**ى
البته ن ب اندازه یاسى

ھانیو نگفتم
خعلى بھم کمک کردى^^بوج
مامی
عاشقتم
مانى ،نورا،ملى و،،،،ساراند
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی جون و دلم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * جون و دلم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Joono Delam With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ میثم ابراهیمی جون و دلم
وقتی تورو دارم همه چی ردیفه منو میکشه چشمات که همه رو حریفهجز توئه دیوونه هیشکی نمیدونه وقتی پیش منی حالم چ
سلام محمدرضای عزیز 
من حالم خیلی خوبه
میخوام ازت حسابی تشکر کنم
بی معرفتی کرده بودم فکر میکردم رهام کردی و بیخیالم شدی
امروز فهمیدم چقدر به فکرم بودی چه سناریویی برام چیدی 
این همه مقدمه چینی تا منو به این نقطه برسونی 
ممنونم ازت. 
تو مصداق این جمله بودی که پر کشیدی  «هر که خدا رو بیشتر از خودش دوست داشته باشه بی شک شهید خواهد شد» 
خوش به سعادتت
محمد عزیز بخاطر همه ی قشنگی هایی که بهم دادی بی نهایت ازت سپاسگزارم
امروز منو یه قدم به شهادت نزدی
دانلود آهنگ شاهین بنان عاشق نشدی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * عاشق نشدی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شاهین بنان باشید.
دانلود آهنگ شاهین بنان به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahin Banan called Ashegh Nashodi With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه شاهین بنان به نام عاشق نشدی
دانلود فول آلبوم شاهین بنانساز دلم کوکه براتلک زده دل واسه صداتیکی باش واسه کسی که یکیه براتبه سینه سنگتو ز

متن آهنگ بهار راغب
دانلود آهنگ راغب بهار
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بهار * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , راغب باشید.
دانلود آهنگ راغب به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ragheb called Bahar With online playback , text and the best quality in mediac
بهار بهار اومده تا باز منو هوایی کنه با عطر نفسهای توبهار داره در میزنه به هرکجا سر میزنه ببین که دستاشو میذاره توی دستای تودیوونه و مجنون توام این حالمو مدیون توا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها